۲۵ فروردین ۱۳۹۸
فروردین ۲۵, ۱۳۹۸

جراحی زیبایی بینی

فروردین ۲۵, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی : زیبایی و داشتن چهره ای متناسب برای تمام افراد مهم است اما برخی از افراد به دلایل مادرزادی یا حادثه دچار عدم تناسب اجرای چهره با یکدیگر می شوند.

جراحی بینی یکی از رایج ترین دلایل برقراری تناسب بین اجزای چهره است زیرا اکثریت افراد به اختلالات ظاهری بینی دچار هستند و همین امر از میزان تناسب اجرای چهره می کاهد. ( جراح بینی تهران )

هرچند که برخی از افراد برای برقراری تناسب چهره ، علاوه بر جراحی زیبایی بینی به جراحی زیبایی چانه یا جراحی های دیگر نیز نیازمند هستند ولی به طور معمول عمل زیبایی بینی رایج ترین جراحی زیبایی در بین مردم است.
بعد از جراحی زیبایی بینی

بسیاری از متقاضیان به دلیل ترس از دوران نقاهت یا محدودیت هایی که پس از رینوپلاستی وجود دارد از اقدام به عمل جراحی زیبایی بینی خودداری می کنند.

در اصل راینوپلاستی هیچ گونه محدودیت جدی را به همراه ندارد و افراد پس از گذشت ۶ ماه قادر به انجام هرگونه فعالیتی هستند.

هرچند که برخی از فعالیت های مانند روابط جنسی ، استفاده از عینک ، عدم شنا کردن و غیره تنها نیاز به ۲ ماه پرهیز دارند.

در نتیجه جراحی بینی محدودیتی را به همراه ندارد و با طی شدن دوره نقاهت و به تثبیت رسیدن ساختار بینی ، بیمار می تواند تمام فعالیت های خود را مانند سابق ادامه دهد.

برای مطلع شدن از نکات دقیق مراقبتی با جراح بینی تان صحبت کنید زیرا نوع بینی در میزان دوره نقاهت تاثیرگذار است.
فرم دهی بینی

برای بسیاری از افراد این سوال وجود دارد که چه فرمی مناسب بینی است.

فرم مناسب بینی با توجه به نوع بینی و اجزای دیگر چهره تعیین می شود به همین دلیل توصیه می شود در زمینه فرم دهی بینی با جراح بینی صحبت کنید تا مشاوره های موردنیاز را دریافت کنید و بهترین نتیجه را از عمل زیبایی بینی کسب کنید.

به طور معمول فرم بینی طبیعی مناسب ترین فرم برای بینی جراحی شده است زیرا از همه نظر با اجزای دیگر چهره تناسب دارد و مطابق با استانداردهای زیبایی است.
هزینه جراحی بینی چقدر است ؟

برای تمامی متقاضیان متغیر بودن هزینه رینوپلاستی سوال است و تمایل دارند بدانند چرا جراحان بینی ، دستمرد متغیری دارند.

جراحان بینی بر اساس فاکتورهای متفاوتی ، دستمزد خود را تعیین می کنند به همین دلیل است که هر یک از جراحان بینی ، دستمزد متفاوتی را دریافت می کنند.

نوع بینی ، میزان پیچیدگی جراحی بینی و روش رینوپلاستی ، سه عامل مهم برای تعیین دستمزد جراح بینی می باشند.

در نتیجه برای مطلع شدن از هزینه راینوپلاستی باید به جراح بینی مدنظرتان مراجعه کنید.